Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné dámské punčochy z mikrovlákna PAULA FIORE 40 den (až do XXL)Poloprůhledné dámské punčochy z mikrovlákna PAULA FIORE 40 den (až do XXL)

Polomatné poloprůhledné dámské punčochy z mikrovlákna v 23 odstínech až do vel. XXL (6)! Punčocháče jsou elastické a měkké, což zaručuje příjemný pocit i při celodenním nošení. Zároveń skvěle ohřejí a doplní váš outfit v sychravých podzimních dnech. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch.
234 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena164 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské poloprůhledné punčochy z mikrovlákna PAULA FIORE 40 den až do velikosti XXL stojí za vyzkoušení!

  Poloprůhledné punčochové kalhoty polomatného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku v podzimních a jarních měsících! V nabídce naleznete 23 odstínů a 5 velikostí a to až do velikosti XXL (6). Punčochy jsou velmi pružné, vyrobené z odolného mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a příjemný pocit i při celodenním nošení a padnou tak i plnoštíhlým postavám. Punčochové kalhoty mají bavlněný klínek pro velikost 3 a 4 a zadní větší klín pro velikost 5 a 6 (XL a XXL),  neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Punčocháče jsou ideální pro každodenní nošení a pro doplnění jakéhokoliv outfitu.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • polomatný vzhled
  • mikrovlákno - měkké a pružné
  • vhodné i pro plnoštíhlé ženy
  • 23 barevných odstínů
  • až do velikosti 6 (XXL) - vhodné i pro plnoštíhlé postavy
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 a 6 zadní klín
  • složení: 86% nylon(polyamid), 14% spandex

  PAULA 40 den 4

  Označení maximální vyráběné velikosti je uvedeno vždy u barvy - 4(L), 5(XL), 6(XXL):
   PAULA 40 den barvyb
  PAULA 40 den 3

   Chcete se více ohřát? Mrkněte na Roza 60 den nebo Olga 100 den.


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.