Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské neprůhledné zimní teplé punčochy z mikrovlákna OLGA FIORE 100 den (až do XL)Dámské neprůhledné zimní teplé punčochy z mikrovlákna OLGA FIORE 100 den (až do XL)

Neprůhledné dámské punčochy o síle vlákna 100 DENier ve 13 barevných odstínech až do vel. XL (5)! Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou vhodné i pro plnější postavy. Jsou matného vzhledu a vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich pružnost a měkkost. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Punčochy jsou velmi oblíbené, vhodné pro celodenní nošení v mrazivém zimním počasí. V nabídce v mnoha odstínech do velikosti 5(XL).
Základní cena s DPH
Prodejní cena277 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské neprůhledné zimní punčochy z mikrovlákna OLGA FIORE 100 den až do velikosti XL

  Neprůhledné punčochové kalhoty matného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku v zimních mrazivých měsících! V nabídce si vyberete z 13 barevných odstínů a 4 velikostí a to až do velikosti XL (5). Punčochy jsou pružné, vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a příjemný pocit i při celodenním nošení a padnou tak i plnoštíhlým postavám. Punčochové kalhoty mají bavlněný klínek pro velikost 3 a 4 a zadní větší klín pro velikost 5 (XL),  neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Punčocháče jsou ideální pro každodenní nošení a pro doplnění jakéhokoliv outfitu, vhodné do mrazivého počasí.

  V nabídce v mnoha odstínech do velikosti XL (5)

  • neprůhledné punčochy - 100 DEN
  • matný vzhled
  • mikrovlákno - měkké a pružné
  • vhodné i pro plnoštíhlé ženy
  • 13 barevných odstínů
  • až do velikosti 5 (XL) - vhodné i pro plnoštíhlé postavy
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 zadní klín
  • složení: 86% nylon(polyamid), 14% elastan

   OLGA 100 den ikona2

  Označení maximální vyráběné velikosti je uvedeno vždy u barvy - 4(L), 5(XL): 
   OLGA 100 den barvy1aa
   OLGA 100 den ikona1

  Jsou na Vás punčocháče příliš teplé? Vyzkoušejte Roza 60 den nebo ještě slabší Paula 40 den.


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.