Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Zdravotní punčochy XXL a větší

Punčochy a punčocháče mohou být nejen krásným oděvním doplňkem, ale může také plnit zdravotní, podpůrnou úlohu. Tento typ punčoch ocení především lidé trpící na otoky nohou. Vyšší tělesná váha může být jednou z příčin tohoto nepříjemného problému. Zdravotní dámské a pánské punčochy s kompresivním efektem nadměrných velikostí v sortimentu PIPPY.cz nabízí vhodnou pomoc.

Perfektně padnoucí střihy a speciální funkční, elastické materiály jsou zárukou pohodlí a potřebné komprese, napomáhající k udržení zdravých nohou. Předností zdravotních punčoch značky Glamory je špičková německá kvalita, zaručující odolnost a komfortní nošení.

Dámské zdravotní punčochy XXL

Luxusní pasové či samodržící zdravotní punčochy s podpůrnou funkcí jistě ocení všechny korpulentnější ženy, které se chtějí cítit elegantně a zároveň chtějí udělat něco pro zdraví svých nohou.

Pánské zdravotní punčochy XXL

Podpůrné zdravotní punčochy pro plnoštíhlé muže skvěle poslouží jako prevence otékání nohou či vzniku křečových žil. Lze je využít například při zvýšené zátěži dolních končetin v práci nebo na cestách.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.