Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna ROZA FIORE 60 den (až do XXL)Dámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna ROZA FIORE 60 den (až do XXL)

Neprůhledné dámské punčochy v 17 odstínech až do vel. XXL (6)! Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den jsou vhodné i pro plnější postavy. Jsou matného vzhledu a vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Punčochy jsou velmi oblíbené, vhodné pro celodenní nošení v chladných podzimních či zimních měsících..
Základní cena s DPH
Prodejní cena252 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna ROZA FIORE 60 den až do velikosti XXL stojí za vyzkoušení!

  Neprůhledné punčochové kalhoty matného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku v podzimních a zimních měsících! V nabídce si vyberete z 17 odstínů a 5 velikostí a to až do velikosti XXL (6). Punčochy jsou pružné, vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a příjemný pocit i při celodenním nošení a padnou tak i plnoštíhlým postavám. Punčochové kalhoty mají bavlněný klínek pro velikost 3 a 4 a zadní větší klín pro velikost 5 (XL),  neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Punčocháče jsou ideální pro každodenní nošení a pro doplnění jakéhokoliv outfitu, vhodné do chladného počasí.

  • neprůhledné punčochy - 60 DEN
  • matný vzhled
  • mikrovlákno - měkké a pružné
  • vhodné i pro plnoštíhlé ženy
  • 17 barevných odstínů
  • až do velikosti 6 (XXL) - vhodné i pro plnoštíhlé postavy
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 a 6 zadní klín
  • složení: 86% nylon(polyamid), 14% elastan

   ROZA 60 den 2

   Označení maximální vyráběné velikosti je uvedeno vždy u barvy - 5(XL), 6(XXL):
   ROZA 60 den barvyC
   PAULA 40 den 3

   

  Vyhovovala by Vám slabší varianta třeba do kanceláře? Pak vyzkoušejte Paula 40den.

  Nebo se naopak chcete více ohřát? Prohlédněte si Olga 100 den.


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.