Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné pružné podkolenky s komfortním lemem MAREA 40 den Giulia (2 pack)Poloprůhledné pružné podkolenky s komfortním lemem MAREA 40 den Giulia (2 pack)

Poloprůhledné podkolenky s neškrtícím, elastickým a vysoce komfortním širokým lemem. Podkolenky skvěle doplní 3/4 nebo 7/8 kalhoty. Díky neviditelně zesílené špici jsou velmi decentního vzhledu.V nabídce v černé a tělové barvě v univerzální velikosti. Vhodné i pro širší lýtka. Balení obsahuje 2 páry podkolenek.
Základní cena s DPH
Prodejní cena112 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Poloprůhledné pružné podkolenky s neškrtícím lemem MAREA 40 Giulia / 2 páry v balení

  Poloprůhledná verze podkolenek z řady MAREA s velmi komfortním širokým lemem, který skutečně neškrtí. Verze 40 den i přes vyšší sílu vlákna působí velmi decentním dojmem a skvěle na podzim či na jaře doplní 3/4 nebo 7/8 kalhoty. Podkolenky s obsahem elastanu 8% mají neviditelně zesílenou špici, která umocňuje jejich minimalistický vzhled. V nabídce v základní černé a tělové verzi v univerzální velikosti. Balení obsahuje 2 páry podkolenek.

  • poloprůhledné podkolenky - 40 DEN
  • pružné - podíl elastanu 8%
  • neškrtící lem "Top comfort" - vhodné i pro široká lýtka
  • neviditelně zesílená špice - velmi decentní vzhled
  • v balení 2 páry podkolenek

  Složení: 92% polyamid, 8% elastan

  marea 40 barva

  • díky lemu "Top comfort" jsou podkolenky vhodné i pro silnější lýtka. Pro lýtka hubená sáhněte spíše po verzi ULA 60 den
  • vyhovovala by vám slabší průhledná verze těchto podkolenek? Mrkněte na extra decentní MAREA 15 nebo průhledné MAREA 20

  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.