Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Průhledné pružné podkolenky s komfortním lemem MAREA 20 den Giulia (2 pack)Průhledné pružné podkolenky s komfortním lemem MAREA 20 den Giulia (2 pack)

Průhledné podkolenky s neškrtícím, elastickým a vysoce komfortním širokým lemem. Podkolenky skvěle doplní 3/4 nebo 7/8 kalhoty. Díky neviditelně zesílené špici jsou velmi decentního vzhledu. Jsou příjemně pružné - obsahují 12% elastanu. V nabídce v černé a tělové barvě v univerzální velikosti. Vhodné i pro širší lýtka. Balení obsahuje 2 páry podkolenek.
Základní cena s DPH
Prodejní cena98 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Průhledné pružné podkolenky s neškrtícím lemem MAREA 20 Giulia / 2 páry v balení

  Průhledná verze podkolenek z řady Marea s velmi komfortním širokým lemem, který skutečně neškrtí. Díky neviditelně zasílené špici působí velmi decentním dojmem a skvěle doplní 3/4 nebo 7/8 kalhoty. Podkolenky s vysokým obsahem elastanu 12% jsou velmi pružné a příjemné na těle. V nabídce v základní černé a tělové verzi v univerzální velikosti. Balení obsahuje 2 páry podkolenek.

  • průhledné podkolenky - 20 DEN
  • velmi decentní vzhled
  • vysoce pružné - podíl elastanu 12%
  • neškrtící lem "Top comfort" - vhodné i pro široká lýtka
  • neviditelně zesílená špice
  • v balení 2 páry podkolenek

  Složení: 88% polyamid, 12% elastan

  marea 40 barva

  • díky lemu "Top comfort" jsou podkolenky vhodné i pro silnější lýtka. Pro lýtka hubená sáhněte spíše po verzi POLA 15 den
  • chtěli byste silnější či slabší verzi těchto podkolenek? Mrkněte na extra jemné podklolenky MAREA 15 nebo teplejší poloprůhledný typ MAREA 40

  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.