Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské poloprůhledné polomatné samodržící punčochy AR Emma Veneziana 40 den

Ar Emma_40den
Ar Emma_40den_detail


Dámské poloprůhledné polomatné samodržící punčochy AR Emma Veneziana 40 den

Poloprůhledné dámské samodržící punčochy o síle 40 DEN s krajkovým lemem o výšce 7 cm. Punčochy jsou hladké s polomatným vzhledem bez vzoru a tak se stávají naprostou klasikou Vašeho šatníku. Punčochy působí velmi decentním dojmem. Silikonový pásek zajistí, že vám punčochy nikdy nesklouznou!
Základní cena s DPH
Prodejní cena251 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné samodržící punčochy AR Emma 40 den s polomatným vzhledem

Poloprůhledné samodržící punčochy AR Emma od italské firmy Veneziana jsou poloprůsvitné o síle vlákna 40 DENier a velmi decentního elegantního vzhledu. Krajkovaný lem je vysoký 7 cm. Punčochy jsou vhodné do chladnějšího počasí. Punčochy mají jemně zesílenou špici as polomatný vzhled.

  • poloprůhledné samodržící punčochy - 40 denier
  • polomatný vzhled
  • velmi decentní a elegantní
  • neviditelně zesílená špice
  • hladké bez vzoru
  • výška lemu 7 cm

Složení: 85% polyamid, 15% elastan


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin