Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy DOLCEZZA Fiore 20 denDámské samodržící punčochy DOLCEZZA Fiore 20 den

Polomatné samodržící dámské punčochy se síťovaným vzorem. Punčochy mají středně vysoký lem z velmi decentní krajky a neviditelně zesílenou špici. Působí elegantním a decentním dojmem.
Základní cena s DPH
Prodejní cena407 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské polomatné samodržící punčochy DOLCEZZA Fiore 20 den se síťovaným vzorem

  Samodržící punčochy s krajkovým elegantním lemem a síťovaným vzorem s podtextem smyslnosti. Punčochy mají neviditelně zesílenou špičku pro zachování elegantního vzhledu a dvojitý silikonový pásek pro větší pohodlí. Jsou polomatného vzhledu.

  • lehké 20 DENier
  • samodržící lem s luxusní krajkou
  • síťovaný vzor
  • polomatné
  • neviditelně zesílená špice

  Složení: 100% polyamid


  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.