Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské tenké samodržící punčochy EDITH FIORE 8 denDámské tenké samodržící punčochy EDITH FIORE 8 den

Velmi lehké a tenké samodržící dámské punčochy v decentním provedení s elegantním lemem a neviditelně zesílenou špicí. Punčochy mají přes svou jemnost 8 den velmi odolné vlákno. Perfektní na léto nebo společenskou událost!
Základní cena s DPH
Prodejní cena313 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Velmi decentní samodržící punčochy s elegantním lemem EDITH FIORE 8 den

  Ultra jemné samodržící punčochy Edith z exkluzivní řady jsou hladké punčochy s velmi decentním lemem. Punčochgy jsou velmi tenké a nenápadné, přesto mají odolné vlákno. Vytvářejí dojem 2.kůže. Mají neviditelně zesílenou špičku pro zachování elegantního vzhledu a dvojitý silikonový pásek pro větší pohodlí.

  • ultra tenké punčochy - pouze 8 DENier
  • odolné vlákno
  • samodržící lem s dvojitým silikonovým páskemt
  • neviditelně zesílená špice
  • vysoká kvalita s odolným vláknem
  • vytvářejí dojem 2. kůže - jsou téměř neviditelné

  Edith 8 den barvy1

  Složení: 86% Nylon, 14% Spandex


  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.