Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Punčocháče s decentním otvorem INTIMO 20 den Giulia (až do XL)Punčocháče s decentním otvorem INTIMO 20 den Giulia (až do XL)

Luxusní punčochové kalhoty s jemným leskem a s otvorem v intimních partiích jsou ideální volbou pro zvýšení hygieny v teplejších dnech, kdy předejdete zbytečnému pocení intimních míst nebo prostě pro pohodlí. Punčocháče jsou velmi decentního vzhledu bez zesíleného sedu a díky vyššímu podílu elastanu (10%) velmi příjemné i při celodenním nošení. Jsou průhledné a jemné o síle 20 den a nabízíme je v barvě tělové a černé až do velikosti XL.
221 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena155 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Luxusní punčochy s decentním intimním otvorem INTIMO 20 den Giulia až do velikosti XL

  Punčochové kalhoty INTIMO od rakouské firmy Giulia mají decentní otvor v sedové části, který zajistí "dýchání" intimních míst. Předejdete tak zbytečnému pocení. Punčocháče jsou průhledné o síle 20 den s obsahem 10% elastanu, který zajistí pohodlí i při celodením nošení. Nemají zesílený sed a působí velmi decentně. Mají jemný lesk. Nabízíme je v barvě tělové a černé až do velikosti XL.

  • punčochy s intimním otvorem
  • zvýšení hygieny - zamezují pocení intimních míst
  • pružné - elastan 10%
  • jemný lesk
  • průhledné- 20DENier
  • bez zesíleného sedu
  • ploché švy

  Intimo plus 1 nl d

  Složení: 90% polyamid, 10% Elastan


  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.