Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Průhledné dámské punčocháče s lycrou SOLO Conte 15 den (až do velikosti XL)Průhledné dámské punčocháče s lycrou SOLO Conte 15 den (až do velikosti XL)

Průhledné pružné dámské punčochové kalhoty o síle 15 den jako základní součást vašeho šatníku. Punčochové kalhoty nabízíme až do velikosti XL (180 cm/90kg). Punčocháče jsou polomatného vzhledu, mají zesílený sed a špici, u velikosti XL pak zadní klín.
Základní cena s DPH
Prodejní cena99 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské průhledné a pružné punčochy s lycrou SOLO 15 den až do velikosti XL

  Průhledné punčochové kalhoty SOLO 15 den jsou nezbytným doplňkem vašeho každodenního šatníku. Punčochové kalhoty nabízíme až do velikosti XL (vel.5, 180 cm / 90 kg). Punčocháče jsou polomatného vzhledu, mají zesílenou špici a zesílený sed, u velikosti XL je vsazený zadní klín.

  • průhledné punčochy - 15 DEN
  • polomatné
  • zesílená špice
  • zesílený sed
  • až do velikosti XL (vel. XL zadní klín)
  • složení: 88% nylon(polyamid), 12% elastan
   Solo 40 detail  solo 15 barvy

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.