Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné těhotenské punčochy MAMA 40 den Giulia (až do XL)Poloprůhledné těhotenské punčochy MAMA 40 den Giulia (až do XL)

Poloprůhledné těhotenské punčochové kalhoty se střihem pro podporu bříška. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Díky 10%-mu podílu elastanu jsou příjemně pružné. Mateřské punčocháče pro budoucí maminky o síle vlákna 40 den jsou vhodné pro chladnější dny. V nabídce do velikosti L (4) v přírodní a černé barvě.
Základní cena s DPH
Prodejní cena317 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Poloprůhledné těhotenské punčochové kalhoty MAMA 40 den s podporou pro bříško

  Poloprůhledné těhotenské punčocháče MAMA 40 den od rakouské firmy GIULIA s pohodlným střihem pro podporu bříška. Punčocháče s obsahem elastanu 10% mají neviditelně zesílenou špici a zesílený sed. Jako budoucí maminky je oceníte v chladnějších dnech.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • podíl elastanu 10%
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílený sed
  • vhodné pro chladnější počasí

  Složení: 90% polyamid, 10% elastan

  mama 40 barvy

  mama 40 popis

  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.