Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské něžné punčochy na podvazkový pás PINK CREAM FIORE 20 den (až do XL)Dámské něžné punčochy na podvazkový pás PINK CREAM FIORE 20 den (až do XL)

Jemné punčochy na podvazkový pás v tělovém tónu s jemně růžovo-bílým lemem pro romantické ženy, něžné duše nebo letní náladu:-). Punčochy jsou průhledné o síle 20 DEN a mají neviditelně zesílenou špici.V nabídce je naleznete až do velikosti XL.
211 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena148 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochy na podvazkový pás PINK CREAM FIORE 20 den až do velikosti XL

  Jemné punčochy na podvazkový pas o síle 20 den v tělovém odstínu mají něžně růžový lem v kombinaci s bílou krajkou. Punčochy mají neviditelně zesílenou část špice a v nabídce je naleznete až do velikosti XL.

  • punčochy na podvazky
  • průhledné (transparentní) o síle 20 DENier
  • růžový lem kombinovaný s bílou krajkou
  • neviditelně zesílená špice
  • podvazkový pás není součástí balení
   Bittersweet 20 den c pink cream 20 b
   

   Složení: 77% Nylon, 15% Polypropylen, 8% Elastan


  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.