Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Punčochy s vysokým podílem bavlny LUCKY COTTON 200 den Giulia (až do XL)Punčochy s vysokým podílem bavlny LUCKY COTTON 200 den Giulia (až do XL)

Neprůhledné punčochové kalhoty s velmi vysokým podílem bavlny (62%) a přitom velmi decentního vzhledu. Punčocháče jsou velmi hřejivé o síle vlákna 200 den a vhodné pro mrazivé dny. Díky podílu polyamidu a elastanu (34 + 4%) jsou příjemně pružné a hladké. Mají neviditelně zasílenou špici a nezesílený sed. V nabídce až do velikosti XL v černé barvě.
Základní cena s DPH
Prodejní cena434 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Neprůhledné punčochové kalhoty s vysokým obsahem bavlny LUCKY COTTON 200 den až do velikosti XL

  Neprůhledné punčocháče LUCKY COTTON od firmy GIULIA v provedení 200 den oceníte zejména v mrazivých dnech. Punčocháče s obsahem bavlny 62% mají neviditelně zesílenou špici a v nabídce je naleznete až do velikosti XL (5) v černé barvě. Jsou neprůhledné, příjemně pružné (34% polyamid a 4% elastan) a mají velmi decentní vzhled.

  • neprůhledné punčochy - 200 DEN
  • podíl bavlny 62%
  • decentní vzhled
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílený sed
  • až do velikosti XL

  DELICATE COTTON 150 popis

  Složení: 62% cotton, 34% polyamid, 4% elastan


  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.