Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Luxusní punčochy s pevnými podvazky a zadním švem LOVE CHIC 20 den Giulia (až do XL)Luxusní punčochy s pevnými podvazky a zadním švem LOVE CHIC 20 den Giulia (až do XL)

Luxusní punčochy s pevnými podvazky a zadním švem jsou velmi decetní a díky vysokému podílu elastanu (13%) příjemné na těle. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici, jsou jemné a průhledné o síle 20 den a nabízíme je v barvě tělové a černé až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena458 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Luxusní pružné punčochy s pevnými pdvazky a zadním švem LOVE CHIC 20 den Giulia až do velikosti XL

  Punčochy LOVE CHIC od firmy Giulia mají pevné podvazky zdobené krajkovým lemem a v zadní části se zadním švem. Jejich decentnost umocňuje neviditelně zesílená špice. Punčochy jsou jemné a průhledné o síle 20 den s obsahem 13% elastanu, který zajistí pohodlí i při celodením nošení. Nabízíme je v barvě tělové a černé až do velikosti XL.

  • punčochy s pevnými podvazky
  • zadní šev
  • velmi pružné - elastan 13%
  • průhledné- 20DENier
  • neviditelně zesílená špice

  Intimo plus 1 nl d

  Složení: 86% polyamid, 13% Elastan


  Nejste přiznivkyní klasických punčoch do pasu? Mrkněte do naší nabídky punčoch na podvazky, INTIM řady či širší nabídky punčoch s pevnými podvazky. Možná vás zaujmou i samodržící. Máme slabé, teplé, síťované... na co máte chuť. Na své si přijdou i ženy s plnějšími křivkami, nebo zimomřiví pánové.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.