Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské pružné punčochy na podvazkový pás LOSANGE Fiore 20 denDámské pružné punčochy na podvazkový pás LOSANGE Fiore 20 den

Punčochy na podvazkový pás minimalistického vzhledu s lemem zdobeným geometrickým vzorem. Punčochy jsou průhledné o síle 20 DEN, mají neviditelně zesílenou špici. Díky přídavku elastanu (10%) jsou příjemně pružné. Elegantní kousek, který podtrhne Váš outfit.
Základní cena s DPH
Prodejní cena183 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské pružné punčochy na podvazkový pás LOSANGE Fiore 20 den

  Průhledné hladké jemné punčochy na podvazkový pas o síle 20 den s lemem zdobeným geometrickým vzorem. Punčochy mají neviditelně zesílenou část špičky a díky vyššímu přídavku elastanu (10%) jsou příjemně pružné.

  • punčochy na podvazky
  • průhledné (transparentní) o síle 20 DENier
  • lem zdobený geometrickým vzorem
  • neviditelně zesílená špice
  • pružné - elastan 10%
  • podvazkový pás není součástí balení

  Složení: 90% polyamid, 10% Elastan


  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.