Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna se zadním švem WILD SIDE FIORE 60 den

Wild Side 60 den
Wild Side 60 den_detail
Wild Side 60 den_detail1


Dámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna se zadním švem WILD SIDE FIORE 60 den

Punčocháče WILD SIDE o síle vlákna 60 den jsou neprůhledné a vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost. Jejich hlavní doménou je velmi elegantní vzhled. V zadní části jsou zdobené děrovaným zadním švem, který dává punčochám punc vysoké elegance. Punčochové kalhoty jsou matného vzhledu, mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed. Punčochy jsou vhodné pro nošení v chladných podzimních či zimních měsících.
Základní cena s DPH
Prodejní cena249 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské neprůhledné punčochy se zadním švem WILD SIDE 60 den

Neprůhledné punčochové kalhoty matného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku v podzimních a zimních měsících!  Punčochy jsou vyrobené z mikrovlákna o síle 60 DENier, které zajišťuje jejich měkkost a příjemný pocit i při celodenním nošení. Díky vysokému podílu elastanu jsou příjemně pružné. Punčochové kalhoty jsou velmi elegantního vzhledu a jejich výrazným prvkem je zadní šev v děrovaném provedení. Puncočchy mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed. Jsou vhodné do chladného počasí.

  • neprůhledné punčochy - 60 DEN
  • matný vzhled
  • mikrovlákno + elastan - měkké a pružné
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílený sed
  • složení: 82% nylon(polyamid), 18% elastan

Wild Side 60 den detail12


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin