Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna se zadním švem WILD SIDE FIORE 60 denDámské neprůhledné punčochy z mikrovlákna se zadním švem WILD SIDE FIORE 60 den

Punčocháče WILD SIDE o síle vlákna 60 den jsou neprůhledné a vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost. Jejich hlavní doménou je velmi elegantní vzhled. V zadní části jsou zdobené děrovaným zadním švem, který dává punčochám punc vysoké elegance. Punčochové kalhoty jsou matného vzhledu, mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed. Punčochy jsou vhodné pro nošení v chladných podzimních či zimních měsících.
Základní cena s DPH
Prodejní cena256 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské neprůhledné punčochy se zadním švem WILD SIDE 60 den

  Neprůhledné punčochové kalhoty matného vzhledu, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku v podzimních a zimních měsících!  Punčochy jsou vyrobené z mikrovlákna o síle 60 DENier, které zajišťuje jejich měkkost a příjemný pocit i při celodenním nošení. Díky vysokému podílu elastanu jsou příjemně pružné. Punčochové kalhoty jsou velmi elegantního vzhledu a jejich výrazným prvkem je zadní šev v děrovaném provedení. Puncočchy mají neviditelně zesílenou špici a nezesílený sed. Jsou vhodné do chladného počasí.

  • neprůhledné punčochy - 60 DEN
  • matný vzhled
  • mikrovlákno + elastan - měkké a pružné
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílený sed
  • složení: 82% nylon(polyamid), 18% elastan

  Wild Side 60 den detail12


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.