Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčocháče s kašmírem SOFT CASHMERE Veneziana 100 denDámské punčocháče s kašmírem SOFT CASHMERE Veneziana 100 den

Hřejivé neprůhledné punčochové kalhoty jsou velmi hebké díky vysokému podílu viskozy (50%) a hřejivé díky přídavku kašmíru (5%). Punčocháče jsou matného vzhledu s nezesíleným sedem a nezesílenou špicí. V nabídce v černém provedení ve vel. S (2) a M (3).
592 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena414 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochy Rombo Grandi Veneziana 60 den s imitací pleteného vzoru káro

  Punčochové kalhoty SOFT CASHMERE 100 den jsou velmi příjemné punčocháče. Díky 50-ti% obsahu viskozového vlákna jsou velmi hebké. Punčocháče jsou neprůhledné o síle vlákna 100 den a díky přídavku kašmíru /6%) jsou hřejivé a vhodné k zimním outfitům. Punčochy nemají zesílený sed a špici.

  • velmi hřejivé punčochy - 100 DEN / 6% kašmír
  • neprůhledné
  • matný vzhled
  • hebké - 50% viskoza

  Materiál: 50% viskóza, 40% polyamid, 5% kašmír, 5% elastan


  Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.