Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčochy Rombo Grandi Veneziana 60 den v imitaci pletených punčochDámské punčochy Rombo Grandi Veneziana 60 den v imitaci pletených punčoch

Punčochy z mikrovlákna s imitací pleteného vzoru kára o síle 60 DENier. Materiál zajišťuje těmto punčochám vysokou pružnost a měkkost a zajistí tak pohodlí i při celodenním nošení. Punčochové kalhoty jsou vhodné do chladnějšího počasí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena269 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochy Rombo Grandi Veneziana 60 den s imitací pleteného vzoru káro

  Punčochové kalhoty Veneziana Rombo Grandi 60 DEN jsou vyrobeny z mikrovlákna s imitací pleteného vzoru ve stylu kárových kostek. Díky mikrovláknu jsou punčocháče velmi měkké a pružné a ideální pro chladné dny.

  • teplé punčochy - 60 DEN
  • mikrovlákno zajišťuje jejich měkkost
  • imitace pleteného vzoru káro

  Materiál: 85% nylon (polyamid), 12% elastan, 3% bavlna


  Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.