Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské letní tenké punčochy s jemným leskem INFINITY GIULIA 8 denDámské letní tenké punčochy s jemným leskem INFINITY GIULIA 8 den

Téměř neviditelné, tenké a průhledné dámské punčochy perfektně jemně sladí barvu Vaší kůže a můžete si je tak dopřát i v horkých letních dnech. Cooling efekt ochlazujícího vlákna vás v těchto dnech ještě podpoří. Punčochové kalhoty o síle 8 den mají jemný lesk, neviditelně zesílenou špici, ploché švy a nezesílený sed a působí tak velmi decentním, luxusním a elegantním vzhledem.
Základní cena s DPH
Prodejní cena192 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské letní tenké punčocháče s jemným leskem INFINITY 8 den stojí za vyzkoušení!

  Perfektní tip na léto! Punčochové kalhoty, které perfektně a diskrétně sladí Vaši barvu kůže a i v horkých dnech podtrhnou Váš elegentní outfit. Punčocháče jsou velmi lehké a tenké, téměř neviditelné, s přiléhavým komfortním pasovým lemem a síle vlákna pouze 8 DENier. Punčocháče mají komfortní ploché švy, bavlněný klínek a neviditelně zesílenou špici. Punčochy mají jemný lesk, nemají zesílený sed a jsou tak velmi diskrétní.Jsou deální pro každodenní nošení nebo do společnosti. Punčochy se nabízejí ve 3 přírodních odstínech.

  • ultratenké, lehké a průhledné punčochy - pouze 8 DENier
  • skvělé do teplého a horkého počasí - cooling efekt ochlazujícího vlákna
  • jemný lesk
  • ploché švy
  • nezesílený sed
  • neviditelně zesílená špice
  • 3 přírodní odstíny

  složení: 82% polyamid, 17% elastan, 1% bavlna (klínek)

  Infinity 8 den a barvy1 Infinity 8 den a popis

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.