Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Pružné punčocháče s jemným puntíkem nejen pro plnoštíhlé postavy POSITIVE AMALIA 20 den Giulia (až do 3XL)Pružné punčocháče s jemným puntíkem nejen pro plnoštíhlé postavy POSITIVE AMALIA 20 den Giulia (až do 3XL)

Pružné punčochové kalhoty s jemným puntíkem nejen pro ženy plnějších křivek. Punčocháče jsou průhledné o síle 20 denier a nabízíme je v černé barvě ve velikostech XL - 3XL. Díky vyššímu podílu elastanu jsou tyto punčochy velmi příjemné na nošení. Velmi decentní součást vašeho outfitu.
Základní cena s DPH
Prodejní cena408 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Elastické punčocháče s jemným puntíkem POSITIVE AMALIA 20 den Giulia až do velikosti 3XL

  Punčochové kalhoty POSITIVE AMALIA 20 den od rakouské firmy Giulia jsou průhledné punčocháče nejen pro pro ženy plnějších tvarů. V nabídce je naleznete v barvě černé ve velikostech XL - XXXL. Punčochy obsahují 14% elastanu a jsou tak pružné a velmi příjemné při nošení.

  • punčochové kalhoty i v nadměrné velikosti
  • jemný puntík
  • průhledné- 20DENier
  • elastické - 11% elastanu
  • černá
  • XL - 3XL

  Složení: 89% polyamid, 11% Elastan


  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.