Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské ultratenké punčochy ELIN FIORE 10 den s mírným leskemDámské ultratenké punčochy ELIN FIORE 10 den s mírným leskem

Téměř neviditelné a transparentní dámské punčochy s mírným leskem a bez zesíleného sedu, které perfektně sjednotí barvu Vaší kůže a můžete si je dopřát i v horkých letních dnech. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den mají neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Decentní, luxusní, elegantní. Punčochy, které podtrhnou Váš skvělý pocit.
Základní cena s DPH
Prodejní cena140 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské ultratenké punčochy s mírným leskem ELIN FIORE 10 den stojí za vyzkoušení!

  Skvělý letní nebo společenský tip. Punčochové kalhoty, které perfektně sjednotí Vaši barvu kůže  a i v horkých dnech podtrhnou Váš elegentní outfit. Punčocháče jsou velmi lehké a tenké s mírným leskem. Jsou téměř neviditelné, bez výrazného pasu a sedu o síle vlákna pouze 10 DEN. Komfortní ploché švy, bavlněný klínek a neviditelně zesílená špice. Punčochy nemají zesílený sed a jsou tak velmi diskrétní. Ideální pro každodenní nošení nebo do společnosti.

  • ultratenké, lehké a průhledné punčochy - pouze 10 DENier
  • skvělé do teplého a horkého počasí
  • mírný lesk
  • ploché švy
  • bez zesíleného sedu
  • neviditelně zesílená špice
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • složení: 87% polyamid, 13% elastan

  ELIN 10 den barvy1

  ELIN 10 den ikony


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.