Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské pružné punčocháče s výškově nastavitelným pasem a vitamínem E - TOP SOFT CONTE 40 denDámské pružné punčocháče s výškově nastavitelným pasem a vitamínem E - TOP SOFT CONTE 40 den

Poloprůhledné dámské punčochy s vitamínem E o síle 40 DENier jsou vhodné do chladnějšího počasí. Dostatečně široký - výškově nastavitelný - elastický pas příjemně obepne a neškrtí. Díky nezesílenému sedu působí punčochové kalhoty velmi žensky. Mají zesílenou špici, která zajišťuje jejich vyšší životnost a vysoký přídavek elastanu zase jejich pružnost - punčocháče jsou tak příjemné i pro celodenní nošení.
Základní cena s DPH
Prodejní cena156 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské pružné punčocháče s výškově nastavitelným širokým pasem s přídavkem vitamínu E - TOP SOFT CONTE 40 den

  Poloprůhledné punčochové kalhoty s přídavkem vitaminu E - přírodním antioxidantem, který chrání naše buněčné membrány. Punčochové kalhoty mají výškově nastavitelný široký elastický pás, který se nezařezává do pokožky. Vyšší podíl elastanu (18%) zajišťuje jejich pružnost a komfort i při celodenním nošení. Punčochové kalhoty nemají zesílený sed a působí tak velmi žensky. Zesílená špice zvyšuje živostnost produktu.

  Punčocháče jsou vhodné pro citlivou pokožku.

  • poloprůhledné punčochové kalhoty - 40 den
  • s přídavkem vitamínu E - citlivá pokožka
  • výškově nastavitelný široký pas - nezařezává se
  • s vyšším m podílem lycry - pružné - elastan 18%
  • nezesílený sed - decentní vzhled
  • zesílená špice - zvýšení životnosti produktu

  Materiál: 86% nylon (polyamid), 14% elastan

   top soft 20 a  top soft 40 barva1

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.