Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Jemné punčochy na podvazkový pás INFINI Fiore 15 den (až do XL)Jemné punčochy na podvazkový pás INFINI Fiore 15 den (až do XL)

Jemné minimalistické punčochy na podvazkový pás jsou průhledné o síle 15 DEN a mají neviditelně zesílenou špici. Díky vyššímu opodílu elastanu (10%) jsou příjemně pružné.V nabídce je naleznete v černé, tělové a bílé barvě až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena186 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské jemné punčochy na podvazkový pás INFINI Fiore 15 den až do velikosti XL

  Jemné punčochy na podvazkový pas o síle 15 den mají neviditelně zesílenou část špice a v nabídce je naleznete až do velikosti XL v černém , tělovém a bílém odstínu. Punčochy jsou příjemně pružné - 10% elastan.

  • punčochy na podvazky
  • průhledné (transparentní) o síle 15 DENier
  • neviditelně zesílená špice
  • podvazkový pás není součástí balení

  Složení: 90% Nylon, 10% Elastan


  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.