Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Ofa BA neutral P327

GILOFA FINE základní řada - exkluzivně pro ženy

Gilofa Fine je luxusem pro kůži. Spojuje eleganci se zdravou prevencí. Punčochy jsou atraktivní a zároveň mají efektivní a zdravou podporující sílu: v 70 a 140 DEN. Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podpůrný účinek: od výrazné revitalizace až k intenzivní podpoře. Nabízeny jsou jako podkolenky, punčocháče nebo samodržící s atraktivní krajkou v horní části. Jelikož jsou žíly namáhány zejména během těhotenství, vyvinula Ofa Bamberg i punčocháče s extra širokou sedací částí. Nabízené odstíny jistě doplní váš šatník.

Nošením podpůrných punčoch přispíváte k péči o své zdraví a zároveň nijak nenaruší Váš outfit.

 

gilofa FINE tabulka velikostí a barev 


GILOFA 2000 cestovní podkolenky vhodné pro ženy i muže

Preventivní podpůrné zdravotní punčochy pro něj a i pro ni.Gilofa 2000 podpůrné cestovní punčochy poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám. Podporují funkci svalů. Gilofa 2000 podpůrné cestovní punčochy jsou k dispozici ve sportovně aktivní verzi, módním, elegantním designu s prodyšných mikrovláknem na léto a aloe vera pro každodenní péči o pokožku. Samozřejmostí je výběr z mnoha odstínů.

Je radost je nosit a zároveň podporovat své zdraví.

velikosti a barvy


GILOFA SPORT podpůrné sportovní podkolenky vhodné pro ženy i muže

Podpůrné sportovní podkolenky a ponožky GILOFA SPORT Energy Socks a Nordic Walking Socks z řady GILOFA Sport poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám. Zároveň podporují funkci a regeneraci svalů, kloubů a vazů a zlepšují krevní oběh. Snižují možnost poranění.

Jsou vyrobené z materiálu SilverPlus ®, jež účinkuje jako prevence proti vzniku bakterií a zápachu nohou. Ten zajišťuje odvod vlhkosti směrem ven, umožňuje nohám dýchat a ty pak zůstavají v suchém prostředí. Podkolenky mají pohodlné polstrování v oblasti chodidla.

gilofa sport velikosti a barvy

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin