Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Podvazkový pas z jemné krajky s třásněmi ZEPHYR Fiore (až do XL)Podvazkový pas z jemné krajky s třásněmi ZEPHYR Fiore (až do XL)

Podvazkový pás z jemné krajky zdoběný jemnými třásněmi je příjemně pružný (10% elastan). Má nastavitelné popruhy zakončené saténovými stuhami a kovové spony ve zlaté barvě, které jsou zárukou vyšší životnosti produktu. Podvazkový pas má nastavitelný obvod pasu.V nabídce v černé barvě až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena907 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Podvazkový pás z jemné krajky zdobený třásněmi ZEPHYR Fiore (až do XL)

  Podvazkový pás ZEPHYR Fiore je pružný podvazkový pas z jemné krajky, která je příjemně pružná (10% elastan) a zdobený třepením. Podvazkový pas má nastavitelný obvod pasu a nastavitelné popruhy zakončené saténovou stuhou. Kovové spony zajišťují vysokou živost produktu (nepraskají). Podvazkový pas nabízíme v černé barvě až do velikosti XL.

  • podvazkový pás z krajky
  • zdobení-  třepení
  • pružný (10% elastan)
  • nastavitelný obvod pasu
  • nastavitelné pásky
  • kovové spony ve zlaté barvě

  Složení:

  • 90% polyamid, 10% elastan

  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní..

  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

  Péče o punčochové zboží

  Jestliže potřebujete podvazkový pás rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Podvazky z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.