Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské každodenní punčochy s leskem SAVA SHINE FIORE 15 den (až do XXL)Dámské každodenní punčochy s leskem SAVA SHINE FIORE 15 den (až do XXL)

Průhledné dámské punčochy s leskem v přírodních odstínech a 5 velikostech až do XXL (6)! Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den mají zesílený sed, jemně zesílenou špici a ploché švy. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje zvýšenou odolnost punčoch. Tyto punčochy pro denní potřebu by neměly chybět v žádném šatníku.
Základní cena s DPH
Prodejní cena118 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Lesklé dámské punčochy SAVA SHINE FIORE 15 den až do velikosti XXL

Průhledné punčochové kalhoty s leskem, které by rozhodně neměly chybět ve Vašem šatníku. V nabídce si vyberete ze 2 odstínu přírodních tónů a 5 velikostí a to až do velikosti XXL (6). Punčochové kalhoty mají zesílenou sedovou část, komfortní ploché švy, bavlněný klínek a jemně zesílenou špici. Jsou ideální pro každodenní nošení.

  • transparentní průhledné punčochy - 15 DENier
  • lesklé punčocháče
  • 2 přírodní odstíny
  • až do velikosti 6 (XXL)
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • zesílená sedová část
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 a 6 zadní klín
  • složení: 86% polyamid, 14% elastan
 SAVA SHINE 15 den a SAVA SHINE 15 den c 

Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin