Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy s vysokou krajkou ELIZA ROMARTEX 20 den (až do XL)Dámské samodržící punčochy s vysokou krajkou ELIZA ROMARTEX 20 den (až do XL)

Průhledné samodržící dámské punčochy s vysokým krajkovaným lemem a zesílenou špicí o síle 20 DEN. V nabídce až do velikosti XL ve 4 základních odstínech - tělová, černá, červená, bílá.
Základní cena s DPH
Prodejní cena244 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Samodržící punčochy s vysokým krajkovým lemem ELIZA 20 den až do velikosti XL

  Samodržící punčochy Eliza jsou hladké punčochy o síle 20 den - tedy průsvitné, transparetní. Mají krajkovaný lem vysoký 11-15 cm. Výrobce používá různé druhy krajek, proto nelze garantovat shodu krajky s nafocenými detaily. Punčochy mají zesílenou špici a v nabídce jsou ve 4 odstínech až do velikosti XL.

  • vysoký krajkovaný lem 11-15 cm
  • zesílená špice
  • až do velikosti XL

  Složení: 82% Polyamid, 18% Elastan

   eliza 20 den 8

  Tabulky velikostí a barev

  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.