Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné pružné zeštíhlující punčochy se zdravotním podpůrným účinkem E - ACTIVE SOFT CONTE 40 den (až do XXL)Poloprůhledné pružné zeštíhlující punčochy se zdravotním podpůrným účinkem E - ACTIVE SOFT CONTE 40 den (až do XXL)

Pro tvarování postavy - stehna, břicho a hýždě - si vyberte poloprůhledné funkční dámské punčochy, které nabízíme až do velikosti XXL! Zeštíhlující punčocháče Vám pomohou cítit se dobře a uvolněně a vaše oblečení vám perfektně sedne. Punčochové kalhoty mají zároveň odstupňovaný kompresní účinek pro úlevu od bolesti lýtek. Jejich nošením snížíte riziko vzniku otoku nohou a křečových žil. Vlákna obsahují vitamín E - důležitý antioxidant pro naše tělo. Punčocháče jsou velmi pružné (elastan 19%). V nabídce až do velikosti XXL v 5-ti odstínech.
Základní cena s DPH
Prodejní cena189 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Zeštíhlující pružné punčochy s kompresivním účinkem proti otoku lýtek E - ACTIVE SOFT CONTE 40 den až do velikosti XXL!

  Poloprůhledné punčocháče s přídavkem vitamínu E - důležitého antioxidantu, který chrání naše buněčné membrány jsou velmi pružné (19% elastan) a tím příjemné i pro celodenní nošení. Punčocháče perfektně vytvarují Vaši postavu a opticky zeštíhlí stehna, hýždě a boky. Punčochové kalhoty mají zároveň odstupňovaný podpůrný účinek a jsou tak prevencí proti vzniku křečových žil, bolestem lýtek a otoku nohou. Punčocháče jsou vhodné pro citlivou pokožku a jsou vhodné i pro plnější postavy - v nabídce až do velikosti 6 - XXL v 5-ti odstínech.

  • poloprůhledné punčocové kalhoty - 40 DENier
  • zeštíhlující efekt - stehna, hýždě, břicho
  • podpůrná komprese - prevence proti otokům, bolestem lýtek a vzniku křečových žil
  • velmi pružné - 19% elastan
  • s vitamínem E
  • zesílená špice
  • až do velikosti XXL

  Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek  bez změkčovadel, který zajistí ocranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

  Materiál: 81% nylon (polyamid), 19% elastan 

   Active soft 40 detail2  Solo 20 barvy

  Tabulka velikostí a barev


  Otékají Vám nohy?


  Funkční punčochy zvýrazní Vaše ženské křivky a pomohou vám skrýt, co je nežádoucí. Nechejte za sebe pracovat zeštíhlující punčocháče a soustřeďte se jen na sebe a svůj okamžik.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.