Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné dámské punčocháče s lycrou SOLO Conte 40 den (až do velikosti XXL)Poloprůhledné dámské punčocháče s lycrou SOLO Conte 40 den (až do velikosti XXL)

Poloprůhledné dámské punčochové kalhoty o síle 40 den - nezbytná součást vašeho podzimního šatníku. Punčochové kalhoty nabízíme v 5-ti barevných provedeních až do velikosti XXL (185 cm/100kg). Punčocháče jsou polomatného vzhledu, mají zesílený sed a špici, u velikosti XL a XXL pak zadní klín. Jsou vhodné do chladnějšího počasí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena139 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské poloprůhledné punčochy s lycrou SOLO 40 den až do velikosti XXL

  Poloprůhledné punčochové kalhoty SOLO 40 den jsou nezbytným doplňkem vašeho podzimního šatníku. Punčochové kalhoty nabízíme v 5-ti barevných odstínech a velikostech až do XXL (vel.6, 185 cm/100 kg). Punčocháče jsou polomatného vzhledu, mají zesílenou špici a zesílený sed, u velikosti XL a XXL pak i vsazený zadní klín. Punčocháče jsou vhodné do chladného počasí.

  • poloprůhledné punčochy - 40 DEN
  • polomatné
  • zesílená špice
  • zesílený sed
  • 5 barevných odstínů
  • až do velikosti XXL (vel. XL a XXL zadní klín)

  Složení: 88% nylon(polyamid), 12% elastan

   Solo 40 detail  Solo 20 barvy

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.