Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské poloprůhledné punčochy s pavučinou FASHION NET 40 denDámské poloprůhledné punčochy s pavučinou FASHION NET 40 den

Dámské poloprůhledné punčocháče v imitaci nadkolenek či punčoch s motivem pavučiny jsou perfektním doplňkem vašeho podzimního či halloweenského outfitu.V horní části mají jemnou síťovinu. Díky vyššímu podílu elastanu jsou punčochy velmi příjemné pro celodenní nošení. V nabídce v černém provedení do velikosti 4(L).
Základní cena s DPH
Prodejní cena429 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Poloprůhledné punčocháče s motivem pavučiny pro váš podzimní outfit nebo oslavu Halloween

  Poloprůhledné punčochové kalhoty FASHION NET od rakouského výrobce Giulia o síle 40 DENier jsou velmi výrazným a nepřehlédnutelným doplňkem pro váš podzimní look nebo oslavu Halloweenu. Punčocháče v imitaci nadkolenek mají horní část v provedení jemné síťoviny. Díky vyššímu podílu elastanu (9%) jsou velmi příjemné i pro celodenní nošení.

  • poloprůhledné - 40 den
  • imitace punčoch či nadkolenek
  • horní stehenní část jemná síťovina
  • aplikace pavučiny na stehenní čísti

  Složení: 91% polyamid, 9% elastan


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku. Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.