Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Minimalistický hladký podvazkový pas BABETTE FioreMinimalistický hladký podvazkový pas BABETTE Fiore

Podvazkový pás minimalistického vzhledu s laserovými řezy je příjemně pružný (20% elastan) a hladký. Má nastavitelné popruhy zakončené saténovými stuhami a kovové spony, které jsou zárukou vyšší životnosti produktu. Podvazkový pas má nastavitelný obvod (jako u podprsenky).
Základní cena s DPH
Prodejní cena1145 Kč
Velikost
Barva
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Minimalistický pružný a hladký podvazkový pás BABETTE Fiore

Podvazkový pás Babette Fiore je hladký, pružný podvazkový pas jednoduchého vzhledu. Zdobení je vyrobeno laserovými řezy. Podvazkový pas má nastavitelný obvod a nastavitelné popruhy zakončené saténovou stuhou. Kovové spony zajišťují vysokou živost produktu (nepraskají).

  • podvazkový pás se zdobením - laser
  • hladký vzhled
  • elastický
  • nastavitelný obvod
  • nastavitelné pásky
  • kovové spony

Složení:

  • 80% polyamid, 20% elastan

Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní..

Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

Péče o punčochové zboží

Jestliže potřebujete podvazkový pás rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Podvazky z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin