Tisk

Dámské bokové punčochy VITA BASSA 40 den ANNES

Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den. Bokové punčochy mají snížený široký pas a ploché švy. jsou poloprůhledné a vhodné pro chladnější dny. Punčochové kalhoty s podílem elastanu a odolným vláknem.
Prodejní cena88 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské bokové punčochy VITA BASSA 40 den ANNES stojí za vyzkoušení!

Poloprůhledné punčochové kalhoty Vita Bassa 40 den mají snížený pas a jsou tak vhodné do bokových džín nebo sukní. Punčochové kalhoty mají ploché švy a bavlněný klín. Jsou elastické díky přídavku lycry a velmi příjemné na nošení v chladnějších dnech.

  • poloprůhledné 40 DENier
  • snížený široký pas
  • ploché švy, bavlněný klín

Materiál: 86% nylon (polyamid), 14% elastan (lycra satin sheers)


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.