Tisk

Ultratenké dámské punčochy SUMMER CONTE 8 den

Ultratenké letní punčochy z mikrovlákna. Elegantní punčocháče s prvkem vyjímečnosti - téměř neviditelné. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den. Punčochy s podílem elastanu a odolným vláknem. Dámské punčochy pro společenskou událost ať jdete na ples či pracovní schůzku.
Prodejní cena123 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Ultratenké dámské punčochy SUMMER CONTE 8 den stojí za vyzkoušení!

Letní punčochy s transparentním vzhledem. Punčochové kalhoty jsou téměř neviditelné a velmi příjemné. Jejich hladkost je zajištěna použitým materiálem z mirovlákna. Punčocháče na sobě ani neucítíte.

Punčochové kalhoty mají jemně zesílenou špici, bavlněný klínek a ploché švy. Jsou ideální pro horké letní dny či do společnosti jako decentní doplněk k vašemu outfitu.

Materiál: 83% nylon (polyamid), 17% elastan


Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.