Tisk

Neprůhledné dámské podkolenky z mikrovlákna ULA FIORE 60 den

Neprůhledné podkolenky z mikrovlákna. Naprostá klasika pro doplnění Vašeho outfitu s celoročním využitím. Podkolenky Ula v široké škále odstínů mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. Jsou velmi příjemné na celodenní nošení.
Prodejní cena62 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské neprůhledné podkolenky z mikrovlákna ULA FIORE 60 den stojí za vyzkoušení!

Neprůhledné podkolenky o síle 60 DEN. Ponožky mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. Jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich měkkost a komfort při celodenním nošení. Využijete v každém ročním období!

  • neprůhledné podkolenky o síle 60 DENier
  • mikrovlákno - měkké a hladké
  • neviditelně zesílená špička
  • neškrtící lem

Složení: 86% Nylon, 14% Spandex


Široká škála výběru podkolenek Vám dává možnost vybrat si pro každou příležitost jinou barvu nebo vzor. Dejte svým dnům originalitu a zkoušejte nové a nové vzory!

Péče o punčochové zboží

Jestliže potřebujete punčocháče nebo ponožky rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

ženy
ponožky, podkolenky, ťapky
Typ punčoch
jednobarevné hladké
Provedení
matné , odolné
Vlastnosti
mikrovlákno
Materiál
UNI
Velikost
60
Počet DENier
Barva