Tisk

Dámské samodržící punčochy AR Beautiful Veneziana 20 den (až do XXL)

Horký tip i pro plnoštíhlé postavy! Luxusní dámské samodržící punčochy až do velikosti XXL! Punčochy jsou hladké, bez vzoru a tak se stávají naprostou klasikou Vašeho šatníku. Punčochy jsou průhledné o síle 20 DENier, mají dostatečně vysoký krajkový lem a neviditelně zesílenou špici. V nabídce v odstínu černé, přírodní, bílé a smetanové.
Prodejní cena259 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské samodržící punčochy AR Beautiful 20 den od Veneziany až do velikosti XXL!

Váš TOP produkt! Luxusní samodržící punčochy AR Beautiful od italské firmy Veneziana jsou průhledné o síle 20 DENier. Punčochy mají krajkovaný lem a neviditelně zesílenou špici. Tyto samodržící punčochy se vyrábějí v některých odstínech až do velikosti XXL a jsou tak vhodné i pro plnoštíhlejší postavy.

AR Beautiful 20 den c

  • průhledné  samodržící punčochy - 20 denier
  • velmi decentní a elegantní
  • hladké bez vzoru
  • neviditelně zesílená špice
  • až do velikosti XXL v odstínu černá, přírodní
  • do velikosti L v nabídce v odstínu černá, přírodní, bílá a smetanová
  • Složení: 88% polyamid, 12% elastan

AR Beautiful 20 den b

uvedená velikost 1/2-S/M
3/4-M/L 5-XL  6-XXL 
délka chodidla (cm)  21-24 25-28  27-28  27-28
výška nohy (cm) 66-72 74-82 84 86
obvod stehna (cm) 56-62 62-68 68-72 70-74

Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.