Tisk

Dámské samodržící punčochy se zadním švem a kubánskou patou SUNITA FIORE 20 den

Samodržící dámské punčochy v luxusním provedení s elegantním vysokým lemem se silikonovými pásky. Punčochy vám nikdy nesklouznou. Punčochy mají zadní šev a kubánskou patu a jsou průhledné. vyrobené z odolného vlákna, které zvyšuje jejich životnost.
Prodejní cena276 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské samodržící punčochy se zadním švem a kubánskou patou SUNITA FIORE 20 den stojí za vyzkoušení

Smyslné samodržící punčochy s vyšší sexy krajkou. Punčochy mají zadní šev a kubánskou patu a jsou průhledné - transparentní. Krajkovaná toe část je s dvojitými silikonovými pásky, které zabraňují sklouznutí punčoch a zajistí, aby seděly tam, kde je Vám to nejvíce příjemné. Punčochy jsou vyrobené z odolného vlákna technologií, která zvyšuje jejich trvanlivost.

  • transparentní - průhledné punčochy - 20 DENier
  • samodržící vysoký krajkovaný lem
  • dvojitý silikoný pásodolné vlákno
  • zadní šev
  • kubánská pata

Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.