Tisk

Dámské punčochy Sexy Strip Veneziana 20 den

Punčochy na podvazkový pás Vám dodají sebevědomí a eleganci. Punčocháče SEXY STRIP s pevným podvazkovým pasem jsou velmi smyslné a sexy. Punčochy jsou průhledné a v matném provedení.
Prodejní cena318 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské punčochy s pevnými podvazky SEXY STRIP Veneziana 20 den stojí za vyzkoušení!

Punčocháče s pevnými podvazky či punčochové kalhoty imitující punčochy na podvazky - to jsou velmi smyslné a ženské punčochy Sexy Strip 20 den od Veneziany. Punčochy mají pevný a pružný pas  z decentní krajky, jsou transparentní (průhledné) s matným vzhledem.

  • průhledné - transparentní punčochy - 20 denier
  • imitace punčoch na podvazky
  • pružný krajkový pas
  • matný vzhled

Složení: 87% polyamid, 13% elastan


Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.