Tisk

Dámské samodržící punčochy EDITH FIORE 8 den

Perfektní na léto nebo společenskou událost! Velmi lehké a tenké samodržící dámské punčochy v luxusním provedení s elegantním lemem se silikonovými pásky. Punčochy mají velmi odolné vlákno a střihem jsou na noze posazené do 2/3 stehen.Punčochy vám nikdy nesklouznou.
Prodejní cena232 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské samodržící punčochy s elegantním lemem EDITH FIORE 8 den stojí za vyzkoušení!

Ultra jemné samodržící punčochy Edith z exkluzivní řady jsou smyslné, hladké punčochy. Mají velmi decentní a elegantní toe část a jsou velmi tenké a nenápadné. Vytvářejí dojem 2.kůže. Mají neviditelně zesílenou špičku pro zachování elegantního vzhledu a dvojitý silikonový pásek pro větší pohodlí. Punčochy mají kratší střih - nejsou posazené až pod hýždě.

  • ultra tenké punčochy - pouze 8 DENier
  • samodržící s dvojitým silikonovým páskem
  • decentní a elegantní toe část
  • neviditelně zesílená špice
  • vysoká kvalita s odolným vláknem
  • vytvářejí dojem 2. kůže - jsou téměř neviditelné
  • kratší střih - posazené do horní poloviny stehen (ne až pod hýždě)

Složení: 86% Nylon, 14% Spandex


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

ženy
samodržící
Typ punčoch
bez zesílené špice , jednobarevné hladké
Provedení
letní, lehké, transparentní , odolné
Vlastnosti
nylon (polyamid)
Materiál
2 , 3 , 4
Velikost
8
Počet DENier
Barva