Tisk

Dámské punčochy RAULA FIORE 40 den

Saténový lesk Dámské punčochy pro společenskou událost ať jdete na ples či pracovní schůzku. Elegantní punčocháče s prvkem jedinečnosti. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den. Punčochy s podílem elastanu a odolným vláknem.
Prodejní cena117 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské punčochy RAULA FIORE 40 den stojí za vyzkoušení

Špičková kvalita punčochových kalhot se saténovým leskem. Vyrobeno z nejlepších přízí, ploché švy pro větší komfort nošení v kalhotkové části, neviditelně zesílené prsty.

Složení: 87% polyamid, 11% elastan, 2% bavlna (malý klínek)


Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

ženy
pasové
Typ punčoch
bez zesílené špice , jednobarevné hladké , ploché švy
Provedení
s leskem , odolné
Vlastnosti
nylon (polyamid)
Materiál
2 , 3 , 4
Velikost
40
Počet DENier
Barva