Tisk

Dámské samodržící punčochy OZANA FIORE 20 den

Samodržící dámské punčochy v luxusním provedení s elegantním lemem se silikonovými pásky. Vzorem květu v oblasti stehna můžete překvapit:-). Punčochy jsou průhledné, mají matný vzhled a jsou vyrobené z odolného vlákna.
Prodejní cena241 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: skladem
Popis

Dámské samodržící punčochy OZANA FIORE 20 den stojí za vyzkoušení!

Smyslné samodržící punčochy vysoké kvality. Punčochy s luxusní samodržící krajkou a vzorem květu v oblasti stehna mají matové provedení a dvojitý silikonový pás pro zvýšené pohodlí při celodenném nošení. Punčochy jsou vyrobené technologií, která zvyšuje jejich kvalitu a trvanlivost.

  • samodržící průhledné punčochy
  • luxusní krajka a vzor květu v oblasti stehna
  • matový vzhled
  • odolné vlákno

Složení: 83% polyamid, 14% Spandex, 3% polypropylen


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.