Tisk

Dámské ponožky MAJA FIORE 15 den, balení 2 páry

Tenké a průhledné ponožky z nylonu. Naprostá klasika pro doplnění Vašeho outfitu. Ponožky Maja v široké škále odstínů mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. V balení naleznete 2 páry dámských silonových ponožek.
Prodejní cena60 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské nylonové ponožky MAJA FIORE 15 den stojí za vyzkoušení!

Tenké a průhledné nylonové ponožky o síle 15 DEN. Ponožky mají neviditelně zesílenou špici a neškrtící lem. Nabízíme v široké škále odstínů. Cena za 2 páry.

  • průhledné - transparentní ponožky o síle 15 DENier
  • neviditelně zesílená špička
  • neškrtící lem
  • v balení 2 páry ponožek

Složení: 86% Nylon, 14% Spandex

Balení : 2 páry


Dámské ponožky mohou být nejen krásné, ale i funkční. Tenké ponožky s masáží chodidla nebo jemné černé silonové ponožky se vzorem - na každý den něco jiného.

Péče o punčochové zboží

Jestliže potřebujete punčocháče nebo ponožky rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!