Tisk

Krajkovaný podvazkový pás VESUVIO FIORE 40 den

Krajkovaný podvazkový pás s kovovými přezkami, které zajistí, že že se Vám podvazek neodepne a splní svou službu na co nejdelší dobu a v požadované kvalitě.
Prodejní cena1122 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Kvalitní podvazkový pás VISION FIORE 40 den z krajky stojí za vyzkoušení!

Podvazky jako nutná součást punčoch na podvazky! Krajkovaný podvazkový pás vysoké kvality se čtyřmi kovovými přezkami které zajistí, že nevykluznou z uchycení.

  • podvazkový pás z krajky
  • kovové přesky

Složení: 90% polyamid, 7% elastan, 3% polyester


Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochové zboží

Jestliže potřebujete podvazkový pás rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Podvazky z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje.