Tisk

Dámské žebrované bavlněné punčochy JASPE cotton ANNES

Trendy dámské punčocháče jako doplněk pro módní oblečení. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den JASPE mají vysoký podíl bavlny, která zajišťuje jejich vysokou hřejivost, elastan pak jejich pružnost. Punčochy jsou velmi příjemné na nošení.
Prodejní cena323 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské bavlněné punčochy JASPE cotton ANNES se žebrováním stojí za vyzkoušení!

Punčochové kalhoty se žebrováním JASPE cotton skvěle doplní Vás jednoduchý outfit. Punčochové kalhoty jsou vyrobené z bavlny vysoké kvality s přídavkem elastanu. Poskytují tak dostatek tepla a komfortu v chladných dnech.

  • trendy žebrovaný vzor
  • neprůhledné
  • vysoký podíl bavlny
  • velmi hřejivé

Materiál: 60% bavlna, 35% nylon (polyamid), 5% elastan


Trendy dámské punčocháče dodají Vašemu oblečení osobitý a originální styl. Nebojte se experimentu ani módnosti a buďte svá v každém okamžiku. Módní dámské punčochy Vás nezklamou.

Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.