Tisk

Dámské síťované podkolenky Gambaletto Rete ANNES

Síťované podkolenky v 5-ti barevných odstínech od ANNES skvěle oživí váš outfit! Podkolenky s celoročním využitím. Hodí se jak ke společenským kalhotům, tak k džínám.
Prodejní cena51 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské síťované podkolenky Gambaletto Rete ANNES stojí za vyzkoušení!

Velmi decentní síťované podkolenky Gambaletto rete od firmy Annes jsou elastické bez zesílené špice. Podkolenky mají pružný neškrtící lem a jsou velmi pohodlné na nošení. Jejich decentní vzhled vždy elegantně doplní Váš outfit.


Jděte nekompromisně za svým cílem. Buďte originální a odvážná. Síťované podkolenky dodají Vašemu vzhledu rafinovanost a tajemnost. Vytvořte z jednoduchého oblečení jedinečný outfit díky síťovaným podkolenkám v trendy stylu. Síťované podkolenky se nikdy neomrzí.

Široká škála výběru podkolenek Vám dává možnost vybrat si pro každou příležitost jinou barvu nebo vzor. Dejte svým dnům originalitu a zkoušejte nové a nové vzory!

Péče o punčochové zboží

Jestliže potřebujete punčochové zboží rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.