Tisk

Podkolenky pro plnoštíhlé FIT 20 den Glamory

Transparentní - průhledné podkolenky s matným vzhledem pro silnější lýtka. Podkolenky pro plnoštíhlé postavy s celoročním využitím. Hodí se jak ke společenským kalhotům, tak k džínám.
Prodejní cena189 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Podkolenky pro plnoštíhlé FIT 20 den Glamory stojí za vyzkoušení!

Podkolenky FIT 20 den německé firmy Glamory jsou průhledné a matného vzhledu. Zajistí Vám eleganci po celý den. Jsou super elastické, mají zesílené prsty a nevyztuženou patu. Komfort nošení Vám poskytne široký a pružný horní lem.

Perfektně sedí, vyznačují se vysokou kvalitou zpracování. Díky speciálnímu střihu  pro plnoštíhlé postavy skvěle padnou i na silnější lýtka.

  • průhledný, matný vzhled
  • super elastické
  • zesílené prsty, nevyztužená pata
  • široký a pružný horní lem
  • speciální střih pro silnější lýtka

Složení: 86% polyamid, 14% Elastan

Podkolenky jsou od německého výrobce Glamory. Firma se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy včetně pánských punčoch. Produkty jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality a dodávány s kvalitou ochranné známky designéra.


Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

Široká škála výběru podkolenek Vám dává možnost vybrat si pro každou příležitost jinou barvu nebo vzor. Dejte svým dnům originalitu a zkoušejte nové a nové vzory!