Tisk

Dámské ultratenké punčochy ELIN FIORE 10 den s mírným leskem

Téměř neviditelné a transparentní dámské punčochy s mírným leskem a bez zesíleného sedu, které perfektně sjednotí barvu Vaší kůže a můžete si je dopřát i v horkých letních dnech. Klasické punčocháče, nebo chcete-li obyčejné punčochové kalhoty na každý den mají neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Decentní, luxusní, elegantní. Punčochy, které podtrhnou Váš skvělý pocit.
Prodejní cena126 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské ultratenké punčochy s mírným leskem ELIN FIORE 10 den stojí za vyzkoušení!

Skvělý letní nebo společenský tip. Punčochové kalhoty, které perfektně sjednotí Vaši barvu kůže  a i v horkých dnech podtrhnou Váš elegentní outfit. Punčocháče jsou velmi lehké a tenké s mírným leskem. Jsou téměř neviditelné, bez výrazného pasu a sedu o síle vlákna pouze 10 DEN. Komfortní ploché švy, bavlněný klínek a neviditelně zesílená špice. Punčochy nemají zesílený sed a jsou tak velmi diskrétní. Ideální pro každodenní nošení nebo do společnosti.

  • ultratenké, lehké a průhledné punčochy - pouze 10 DENier
  • skvělé do teplého a horkého počasí
  • mírný lesk
  • ploché švy
  • bez zesíleného sedu
  • neviditelně zesílená špice
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek
  • složení: 87% polyamid, 13% elastan

ELIN 10 den ikony


Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.