Tisk

Dámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 den

Extra jemné punčocháče bez špičky (s otevřenou prstovou částí) z mikrovlákna, které zajišťuje jeich vysokou pružnost a měkkost. Punčochy jsou velmi decentního vzhledu o síle pouhých 8 DENier a jsou vhodné do otevřené letní či společenské obuvi.
Prodejní cena143 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 den stojí za vyzkoušení

Jemné decentní punčochy bez prstové části - bez špičky. Tenké a transparetní průhledné punčochové kalhoty jsou vyrobené z mikrovlákna o síle pouhých 8 DEN , které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost, takže punčocháče na sobě ani neucítíte. Jsou ideální do lodiček s otevřenou špičkou nebo sandálů. 

Materiál: 83% nylon (polyamid), 17% elastan


Pro bezstarostné nošení jakékoliv obuvi zvolte dámské punčochy bez špičky. Propůjčí Vašim nohám ladnost a půvab a vy si budete moci dovolit obout obuv podle vlastní chuti. V lodičkách bez špičky nebo v sandálech se budete cítit pohodlně a sebejistě když si k nim obléknete punčocháče s otevřenou špicí.

Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!