Tisk

Dámské poloprůhledné samodržící punčochy CONTESSA FIORE 40 den

Samodržící dámské punčochy v luxusním provedení s nápaditým elegantním lemem se silikonovými pásky. Punčochy vám nikdy nesklouznou! Punčochy jsou matné a poloprůhledné se saténovým leskem - vhodné do chladného počasí.
Prodejní cena286 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné hladké samodržící punčochy CONTESSA FIORE 40 den stojí za vyzkoušení!

Elegantní hladké samodržící punčochy se smyslným vzhledem. Punčochy mají velmi nápaditý lem s dvojitým silikonovým pásem, který zajišťuje, že Vám punčochy nesklouznou. Punčochy mají matný vzhled se saténovým leskem a jsou poloprůhledné - vhodné do chladnějšího počasí. Jsou velmi odolné - vyrobené technologií, která zvyšuje kvalitu a trvanlivost.

  • poloprůhledné samodržící punčochy - 40 DENier
  • matný vzhled se saténovým leskem
  • hladké s nápaditým lemem
  • dvojitý silikonový pás pro zvýšení pohodlí při celodenním nošení
  • vhodné do chladnějšího počasí

Složení: 87% polyamid, 13% Spandex

Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.