Zdravotní punčochy s podpůrným účinkem COMFORT FIRM Fiore 20 den ANTIBACTERIAL (až do XL)

Comfort firm 20 den
Comfort firm 20 den_a
Comfort firm 20 den_b


Zdravotní punčochy s podpůrným účinkem COMFORT FIRM Fiore 20 den ANTIBACTERIAL (až do XL)

Průhledné a decentní zdravotní punčochy s podpůrným účinkem komprese 11-14mmHg, která je účinnou prevencí proti vzniku křečových žil a otoku nohou. Oceníte je především při celodenním stání, sezení či dlouhém cestování. Punčocháče mají antibakteriální ochranu Silver Fresh Technology obsahující molekuly stříbra, které zabraňují množení bakterií a udržují vaši pokožku svěží po celý den. K dispozici až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena324 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Zdravotní punčochy COMFORT FIRM 20 den Fiore s podpůrnou kompresí a antibakteriální ochranou až do velikosti XL

Dámské zdravotní punčochové kalhoty Comfort Firm 20 den s podpůrným efektem vyrobené z příze LYCRA® ENERGIZE s postupnou kompresí  I.stupně 11-14 mmHg po celé délce nohy. Jejich podpůrný účinek zajišťuje kompresí lepší cirkulaci krve zpět k srdci a tím zamezuje otokům kotníků, lýtek a pocitu těžkých nohou. Pokud máte dlouhý den v kanceláři, je před Vámi dlouhá cesta letadlem či v autě, máte sedavé zaměstnání či jste převážnou část dne na nohou, je nošení těchto punčoch rozhodně na místě.

Punčocháče jsou průhledné a mají velmi decentní vzhled. Zesílená pata a špice prodlužuje jejich životnost. Antibakteriální ochrana Silver Fresh Technology obsahující molekuly stříbra zabraňuje množení bakterií a udržuje pokožku svěží po celý den. V nabídce v tělovém odstínu a černé barvě až do velikosti XL (5) - u této velikosti je v zadní části vsazen klín pro lepší komfort při nošení.

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

  • průhledné, transparetní - pouze 20 DEN
  • zesílená pata a špice
  • komprese 11-14 mmHg
  • antibakteriální ochrana vlákna
  • až do velikosti XL (5)
  • proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • podpora funkce svalů
  • ideální pro celodenní nošení - nepřetržité stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, na cestách...
  • I. kompresivní třída - řada s podpůrným účinkem

Složení: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna

Comfort firm 20 den c


Podpůrné punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu II. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!